/index.php

Arba Kimya - Lanxess Deri Türkiye Lanxess Deri Arba Kimya - Deri Kimyasalları deri kimyası Lanxess Arba Kimya - Lanxess Türkiye

   ARBA KİMYA'NIN GELİŞİM ÖYKÜSÜ, İLKELERİ VE HEDEFLERİ

1988 yılında, Şişecam Grubu'na bağlı Krom Kimyasalları bayiliği ile ticaret hayatına başlayan firmamızın uzmanlık dalı, deri kimyasalları alanında mümessillik, pazarlama, ithalat, ihracat ve teknik servisdir. "DERİ KİMYASINDA ÇAĞDAŞ ÜRÜNLER" parolası ile yola başlayan firmamız, kuruluşundan bugüne kadar Türk deri sanayisine doğru ürün, doğru fiyat, ve kaliteli teknik servis anlayışından ödün vermemiştir.

   Bugün firmamız, dünya markaları birçok firmanın ürünlerini Türk deri sanayisine gerek ürün kalitesi gerekse moda, teknoloji ve teknik hizmet ile kazandırmanın onurunu yaşamaktadır. Değişik ülkelerden yapmakta olduğu ithalatları ile Türk Deri sanayisine hizmet etmektedir.

VİZYONUMUZ

   Vizyonumuz deri sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermek, global pazarlarda söz sahibi olmak ve sahip olduğu üstünlükleri büyüterek devam ettirmektir. Temsilciliklerini yaptığımız deri kimyasal firmalarının ürünlerini müşteri memnuniyetine cevap verecek şekilde sunmak ve her sene üstüne koyarak yolumuza devam etmek en büyük arzumuzdur. Deri sektöründeki firmaların klişeleşmiş hizmet anlayışının çok üstündeyiz. Her türlü faktörü göz önünde bulundurarak analiz yapan profesyonel kadromuz, müşterilerine her zaman sadece istediğini değil istediğinden daha fazlasını verme isteğimiz, hedefe olan inancımız ve kaliteli hizmet anlayışımız; bizi diğerlerinden farklı kılan taraflarımızdır. Bizi biz yapan değerler, gerek temsilciliklerini yaptığımız tüm dünyada söz sahibi olan firmalar gerekse sektörünün öncüsü müşterilerimizdir.

FARKIMIZ

   Sektörde bulunma nedenimiz farklı iş anlayışımızdır ve bu anlayışımız fiyatlarımızdaki uygunluk, ürün kalitemiz ve teknik servisimizdeki üstünlük ve çevreye olan saygımızdır. Deri imalatının zorluğunu ve önemini bilen ve bu durumu tam ve eksiksiz olarak ürünlerine yansıtan temsilciliğini yaptığımız dünya firmalarımızla ve siz değerli müşterilerimiz ile gurur duyuyoruz. Yenilikçi yapımızla her zaman bir adım önde olan markalarımızın önlenemeyen yükselişi ile, sizden aldığımız güven ve memnuniyet ile daha iyi ve mükemmele ulaşmak için her gün kendimizi yeniliyor ve farkımızı hissettirmek için daha çok çalışıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

   Değerlerimize önem veriyoruz çünkü onlar: Kalite, uzmanlık, şeffaflık, dinamizm, esneklik, araştırma, geliştirme, kararlılık, sürdürülebilirlik, iş ahlakı ve ekip ruhuna bağlı çalışmak ve çevreye saygıdır.

NEREDEYİZ

   Bugün deri sanayisinde nereye bakarsanız bizi görürsünüz. Ürün yelpazemizdeki çeşitlilik ve temsil ettiğimiz firmalardaki farklılık nedeniyle Türk Deri sanayisinin her yerinde bulabilirsiniz. Kalite ve müşteri anlayışımızdaki kusursuzluktan, pazardaki payı durmadan büyüyen ve büyümeye devam eden markalarımızdan, Türkiye ve yurtdışındaki birçok seçkin firmalarla çalışmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Deri imalatı neredeyse biz oradayız ve gelişerek orada olmaya devam edeceğiz.